Серія EKV інвертор
Простий інвертор
Представляємо новинку на Українському ринку - інверторна серія спліт-систем Toshiba RAS-**EKV-EE.Вартість кондиціонера Toshiba серії EKV – одна з найбільш вигідних на Українському ринку.При цьому спліт-системи оснащені всіма необхідними режимами і функціями, яких більшість споживачів очікує від побутового кондиціонера.
Ми пропонуємо вам економити не на якості або комфорті, а на "необов'язкових" додаткових функції кондиціонера!
07EKV – ідеальний інвертор для невеликих приміщень
Вперше в асортименті Toshiba – інверторна спліт - система типорозміру 07. Номінальна холодопродуктивність системи 2 кВт, оптимальна для кімнат площею 15-20 кв. м. Власникам міських квартир з невеликими кімнатами не доведеться переплачувати за надмірно потужний кондиціонер. Вартість інверторної спліт-системи Toshiba 07EKV – одна з найбільш вигідних на російському ринку.
- Вищий клас А енергетичної ефективності в режимах обігріву та охолодження. Кондиціонер споживає всього від 550 Вт, а в економічному режимі обігріву – від 200 Вт!
- Низький рівень шуму завдяки інверторному управління.
Якісний надійний кондиціонер
Спліт-системи EKV випускаються на заводі Toshiba Carrier Corporation у Таїланді, виробляє не тільки більшість спліт-систем Toshiba, але і багато блоки напівпромислових кондиціонерів і VRF-систем. Завод TCTC має сертифікат ISO 9001:2000 з управління і забезпечення якості.
Всі комплектуючі проходять ретельну перевірку, забезпечує високу якість і мінімальний відсоток відмов кондиціонерів. Тестуються електричні компоненти, корпусу, компресора, робочі колеса вентиляторів і навіть упаковка кожного кондиціонера.
Спліт-система Toshiba серії EKV розроблена для країн Європи з їхніми високими вимогами до якості і безпеки. Вентилятор внутрішнього блоку захищений гратами, пластик не деформується і не змінює колір довгі роки, кондиціонер здатний працювати взимку при температурах до -15 °С. Тепер ця європейська модель поставляється і в Росію.
Toshiba – винахідник інверторного кондиціонера
Інверторна технологія дозволяє кондиціонеру витрачати менше електроенергії, швидше досягти заданої температури і точніше підтримувати комфорт, знижує рівень шуму.
Інверторна технологія, яка застосовується в сучасних кондиціонерах, була винайдена в компанії Toshiba на початку 1980 року і вперше вийшла на ринок в 1981 році. Зараз 25 % настінних кондиціонерів в світі — інверторного типу. А в Японії, батьківщині інверторного кондиціонера і країні високих технологій - більше 90%!
Нова розробка компанії Toshiba - змішаний інвертор. Він поєднує в собі технології амплітудно-імпульсної модуляції (РАМ) і широтно-імпульсної модуляції (PWM).
Для максимально швидкого охолодження приміщення, при включенні кондиціонера використовується технологія РАМ, компресора дозволяє працювати в режимі максимальної продуктивності. При досягненні заданого значення, система управління через модуль PWM підтримує температуру в приміщенні, споживаючи мінімум електроенергії. Таким чином, в кондиціонерах Toshiba поєднується комфорт і економічність.
Новий ергономічний пульт Пульт оснащений РК-дисплеєм, на якому відображається вся інформація про роботу спліт-системи. Він дозволяє управляти всіма режимами і функціями, яких споживач очікує від побутового кондиціонера:
Функція кондиціонера Toshiba EKV Система самоочищення перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику, запобігаючи утворенню цвілі усередині кондиціонера. Неприємний запах і наліт цвілі ніколи не утворюються у внутрішньому блоці спліт-системи Toshiba з функцією самоочищення. Коли спліт-систему вимкнули, вентилятор внутрішнього блоку працює ще 20 хвилин і повністю висушує теплообмінник, а потім відключається автоматично. | ![]() |
Екологічно безпечний холодоагент R-410A
Інверторні кондиціонери Toshiba сконструйовані з використанням новітніх технологій, а також з урахуванням стандартів, спрямованих на захист навколишнього середовища. Всі спліт-системи Toshiba розраховані на використання холодоагенту R-410A.
R-410A – це безпечний для озонового шару Землі, незаймистий, нетоксичний і у вищій ступеня енергозберігаючий холодоагент. Він не разрущает озон (нульовий коефіцієнт руйнування озонового шару) і відповідає самим жорстким вимогам по захисту навколишнього середовища, встановленим Монреальським протоколом, який вже вступив в силу в деяких країнах світу.
Монреальський протокол передбачає примусове запровадження з 2004 року глобального графіка поступового припинення використання старих холодоагентів (таких як R22), вони будуть повністю заборонені до 2020 року.